Наші партнери

                                                                       AAEON

Заснована в 1992 році, компанія AAEON Technology сьогодні є одним з провідних розробників і виробників передових промислових та обчислювальних платформ, що вбудовуються. Прагнучи до інноваційних розробок, AAEON виробляє інтегровані рішення Industrial 4.0, передове обладнання штучного інтелекту AI і AI EDGE і платформи рішень IoT, які легко об'єднуються в віртуальні та фізичні мережі. AAEON також розробляє обладнання та інтелектуальні рішення для провідних OEM / ODM і системних інтеграторів по всьому світу. Пропоновані надійні високоякісні обчислювальні платформи включають промислові материнські плати і системи, промислові дисплеї, захищені планшети, модулі PC / 104, PICMG і COM, одноплатні комп'ютери (SBC), контролери, мережеві пристрої і супутні аксесуари. Завдяки постійному прагненню до інновацій і досконалості, AAEON стала членом групи ASUS в 2011 році, що дозволило компанії ще більше зміцнити своє лідерство, отримати доступ до передових технологій ASUS і використовувати ресурси всередині групи. AAEON готова запропонувати більш різноманітні вбудовані продукти і рішення з більш високими стандартами якості, щоб в найближчі роки задовольнити світові вимоги до дизайну і виробництва.

AAEON є асоційованим членом Intel® Internet of Things Solutions Alliance.

www.aaeon.com

Каталог продукції компанії AAEON TEchnology, том 1

Каталог продукції компанії AAEON TEchnology, том 2

                                                               ADL Embedded Solutions

 

ADL Embedded Solutions GmbH була заснована в 2010 році і являє собою приватну компанію зі штаб-квартирою в Зигене (Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина). ADL Embedded Solutions пропонує своїм клієнтам гнучкі, міцні і надійні вбудовані комп'ютерні системи. Продукти ADL Embedded Solutions призначені для допомоги клієнтам в розробці нових продуктів для індустрії вбудованих систем. ADL Embedded Solutions допомагає клієнтам вирішувати такі проблеми, як продуктивність, розмір, ефективне охолодження, енергоспоживання, надійність, розширюваність і багато іншого.

ADL Embedded Solutions орієнтується на розробці і виробництві виробів з малим форм-фактором, такі як плати PC / 104, 3,5" і нестандартних конструкцій. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам найкращі рішення охолодження для всієї лінійки процесорів ADL Embedded Solutions. Для завершення лінійки своєї продукції компанія пропонує периферійні пристрої та необхідні аксесуари, які зазвичай необхідні замовникам для запуску і роботи їх проектів, такі як блоки живлення, компактні флеш-карти і послуги інтеграції для «глибокого» вбудовування пропонованих процесорних плат в вироби замовника.

Ми раді повідомити, що ADL Embedded Solutions GmbH є членом Beckhoff Automation Group.

 

adl-europe.com

Каталог продукції компанії ADL Embedded Solutions GmbH

 

                                                              ARBOR LOGO

 

ARBOR Technology Corp. - глобальний постачальник спеціалізованих промислових рішень для IoT-обчислень і мобільних додатків. ARBOR пропонує комплексну системну інтеграцію, послуги проектування, орієнтовані на клієнта, комп'ютери і системи, що вбудовуються, продукти для промислової автоматизації та глобальну логістичну підтримку.

 

ARBOR тісно співпрацює зі своїми партнерами в розробці комплексних рішень для широкого спектру додатків в самих різних галузях. Місія компанії - зробити планету розумною, надаючи мобільність і вбудовані обчислювальні ресурси, які роблять роботу і життя більш розумними. З ARBOR немає межі того, наскільки розумним може бути ваш бізнес!

www.arbor-technology.com

Каталог продукції компанії ARBOR (системи, що вбудовуються)

Каталог продукції компанії ARBOR (промислова автоматизація)

Каталог продукції компанії ARBOR (рішення для медицини)

Каталог продукції компанії ARBOR (мобільні та комп'ютери, що вбудовуються)

                                                                   AXIOMTEK LOGO

Компанія Axiomtek, заснована в 1990 році, є однією з провідних компаній в галузі проектування і виробництва промислових комп'ютерів і вбудованих систем. З моменту заснування компанія Axiomtek успішно завоювала всесвітнє визнання завдяки своїм інноваційним розробкам та виключної задоволеності клієнтів.

Як одина із провідних компаній-виробників, Axiomtek прагне виробляти найсучасніші рішення, які допомагають користувачам в досягненні їх цілей.

Пропонована велика лінійка продукції включає вбудовані процесорні плати, процесорні модулі, промислові одноплатні комп'ютери, що вбудовуються. комп'ютери і системи, промислові barebone-комплекти, мережеві пристрої, панельні комп'ютери з сенсорною панеллю, пристрої людино-машинного інтерфейсу, медичні ПК, засоби для створення промислових мереж і цифрових вивісок та інформаційних систем.

Компанія Axiomtek пропонує комплексні рішення від проектування до сістемногй інтеграції для вертикальних ринків автоматизації в промисловості, транспорту, ігор, енергопостачання, POS, кіосків, роздрібної торгівлі, мережевої безпеки, медицини, цифрових інформаційних систем, зеленої енергетики та багато іншого.

axiomtek.com

Каталог продукції компанії Axiomtek

 

                                                                Connect Tech Logo

 

Connect Tech Inc - це компанія, що займається розробкою і виробництвом устаткування та яка спеціалізується на надійних рішеннях з малим форм-фактором. У компанії є гнучка команда інженерів, готова зайнятися індивідуальним дизайном, коли «готовий» варіант не підходить. Інноваційний дизайн - це ще не все, що пропонує компанія - Connect Tech виходить з того, що задоволення індивідуальних вимог так само важливо, як і якісний продукт. Мета Connect Tech - продовжити цю традицію і перевершити очікування всіх своїх клієнтів.

connecttech.com

Каталог продукції компаніх Connect Tech Inc

                                                                RTD logo

Компанія RTD Embedded Technologies, Inc., заснована в 1985 році, є співзасновником консорціуму PC / 104 і компанією, що має сертифікати AS9100 і ISO 9001 та яка спеціалізується на дослідженнях, проектуванні і виробництві високонадійних, інноваційних, міцних і модульних комп'ютерів, що вбудовуються, плат і систем з акцентом на специфікації PC / 104, PC / 104-Plus, PCI-104, PCI / 104-Express, PCIe / 104, настільних ПК і 19-дюймових стійок.

Продукція RTD піддавалася екстремальним ударам і вібрації, дії вологості і екстремальних температур в найсуворіших умовах океанів, пустель, полярних полюсів, великих висот і космосу в складі виробів компанії в комерційній, промисловій сфері, на військовому та аерокосмічному ринках.

Пропозиція продуктів RTD є найширшим в галузі, гарантуючи цілісність системи і мінімальне налагодження. Ці продукти призначені для центральних процесорних пристроїв, цифрової обробки сигналів, інтелектуального управління процесами, збору і обробки даних, адаптивної обробки сигналів, відеозахвату, телеметрії, бездротового зв'язку, створення інформаційних мереж, зв'язку, польових шин, джерел живлення і ДБЖ. Крім того, RTD спеціалізується на надійних, модульних і універсальних системних рішеннях (IDAN, HiDAN і HiDANplus), які доступні для всіх продуктів RTD, а також продуктів сторонніх виробників.

Великий досвід і база знань RTD в області комп'ютерних технологій дозволяють швидко і ефективно вирішувати потреби клієнтів. Володіючи власними знаннями в області програмного забезпечення, додатковими драйверами, розробленими програмними середовищами і прикладами програм, RTD забезпечує зрозумілий, універсальний і швидкий досвід розробки з тривалою підтримкою.

www.rtd.com

Каталог продукції компанії RTD Embedded Technologies, Inc

                                                                    ICOP logo

 

ICOP Technology - одна з провідних компаній - світових виробників вбудованих промислових комп'ютерів, вбудованих промислових контролерів, промислових контролерів позиціонування і переміщення і промислових панельних ПК, які використовуються для автоматизації численних систем керування.

Промислові пристрої ICOP допомагають компаніям поліпшити якість та надійність продукції, знизити виробничі витрати і задовольнити очікування споживачів щодо високоякісної продукції за доступною ціною.

Типові впровадження включають промислову і домашню автоматизацію, телекомунікації, мобільний спостереження, моніторинг навколишнього середовища, медичний моніторинг, системи управління об'єктами, інтелектуальні транспортні системи, автоматизовані системи контролю парковки, ігрові системи і системи точок продажів.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Тайбеї, Тайвань.

www.icop.com.tw

Каталог продукції компанії ICOP Technology

                                                                  TRI-M logo

Tri-M Systems була заснована в 1983 році як компанія-дистриб'ютор вбудованих електронних модулів. У 2010 році Tri-M Engineering і Tri-M Systems об'єдналися в те, що зараз називається Tri-M Technologies. У 2013 році Ед Фостер (Ed Foster) був призначений президентом Tri-M Technologies і продовжує ініціативу з розробки і створення провідних світових рішень в області енергетики і резервного живлення.

Tri-M спеціалізується на наданні клієнтам надійних рішень в області електроживлення для вбудованих систем при використанні в тяжких і агресивних умовах навколишнього середовища. Крім того, Tri-M також розробляє і виробляє інші типи обладнання для вбудованих систем підвищеної міцності і надійності, включаючи процесорні плати, модулі введення-виведення і зв'язку, а також корпуси. Продукція Tri-M широко використовується в багатьох галузях, таких як мобільні системи, інтелектуальні автомагістралі, промислові засоби управління і робототехніка, військове і аерокосмічне обладнання, медичні пристрої та сучасні продукти безпеки. Продукти Tri-M охоплюють землю, море і небеса.

Президент Ед Фостер (Ed Foster), глава відділу досліджень і розробок, пояснює: «Клієнти довіряють нам виробництво товарів для екстремальних умов, які будуть працювати рік за роком без вимог до обслуговування. Ми дуже зацікавлені в тому, щоб виправдати їхню довіру ».

www.tri-m.com

 

                                                                ACCES I/O logo

 

Компанія ACCES (Acquisition Control Communication Engineering / Systems), заснована в 1987 році в Сан-Дієго, Каліфорнія, поставляє широкий спектр продуктів і рішень для збору даних (DAQ). Ці продукти включають в себе плати і рішення для аналогового введення, аналогового виведення, цифрового введення / виводу і послідовних інтерфейсів, а також плати вводу-виводу з гальванічною розв'язкою.

ACCES також пропонує комплексні системи, послуги інтеграції та корпуси з можливістю швидкої реалізації індивідуальних проектів, включаючи програмне забезпечення. Продукція ACCES застосовується в системах з форм-фактором PC / 104, PCI, PCI Express, Pico-ITXe, Pico-I / O, ETX, EBX, EPIC, USB, USB / 104, USB / PICO, Ethernet і ISA, а також розподіленні, бездротові пристрої введення-виведення і пристрої з форм-фактором «комп'ютер на модулі» (COM).

Висока позиція ACCES I / O в своїх цільових ринках є результатом технічних інновацій, широтою продуктової лінійки і безперечного значення співвідношення ціна / продуктивність, що Acces пропонує користувачам у вирішенні їхніх реальних завдань при створенні промислових систем, систем збору даних і управління, наукових досліджень.

accesio.com

 

                                                                  Neousys logo

 

Компанія Neousys Technology, заснована в 2010 році, займається розробкою і виробництвом захищених вбудованих модулів і систем промислового рівня, починаючи від вбудованих комп'ютерних систем до комплексних систем збору і обробки даних.

Прихильність компанії до інновацій та інтеграції практичних функцій відрізняє Neousys Technology від інших, і пропоновані продукти є ідеальним рішенням для автоматизації, машинного зору, транспорту, обчислень на графічних процесорах, спостереження і відеоаналітики.

Системи Neousys Technology, орієнтовані на додатки, успішно себе зарекомендували в наступних застосуваннях:

www.neousys-tech.com

Каталог продукції компанії Neousys Technology

 

                                                                 advantech logo

 

Заснована в 1983 році, компанія Advantech більше 20 років є світовим лідером в області інформаційних систем, розробці і виробництві сучасних рішень на ринку промислових комп'ютерів і виробничої автоматизації. Пропонуючи широкий асортимент продуктів і сервісне обслуговування по всьому світу, компанія Advantech завжди залишається надійним партнером для своїх клієнтів. Компанія Advantech постійно є новатором у розробці і виробництві якісних обчислювальних платформ високої продуктивності, місія полягає в розкритті практичного потенціалу цих інновацій в надійних продуктах і послугах.

Компанія Advantech виробляє безліч обладнання та компонентів, призначених для різних застосувань, в тому числі комунікаційне обладнання, захищені монітори, панельні комп'ютери і робочі станції, комп'ютерні системи, що вбудовуються, CompactPCI рішення, одноплатні комп'ютери, пристрої збору і обробки даних, контролери, багатопортові плати, програмне забезпечення та багато іншого.

www.advantech.com

 

                                                                   Etherwan logo

 

Компанія EtherWAN Systems, Inc., заснована в 1996 році, стала дочірньою компанією німецької Phoenix Contact Group в 2017 році.

Діяльність компанії EtherWAN завжди була присвячена інноваціям в області комунікаційного обладнання Ethernet промислового рівня. Володіючи досвідченими командами з програмного і апаратного забезпечення, надійними можливостями перевірки інтеграції, високоякісним технічним консультуванням, компанія отримала безліч патентів по всьому світу. Власний центр розробки та виробництво на Тайвані гарантують максимальну якість і сервіс.

EtherWAN є лідером у виробництві промислових комутаторів Ethernet, медиаконвертеров, подовжувачів Ethernet, продуктів PoE (Power over Ethernet) і обладнання бездротового зв'язку. Продукція компанії широко використовується в інтелектуальних транспортних системах, системах відеоспостереження, енергетиці, вузлах критичної інфраструктури і автоматизації виробництва.

EtherWAN зі штаб-квартирою в Тайбеї, Тайвані і Каліфорнії, США, прагне до сталого розвитку, використовуючи новаторське мислення, прагнучи забезпечити найвищу якість і обслуговування клієнтів. Команда менеджерів також прагне поліпшити тісну співпрацю з ключовими клієнтами та ключовими виробниками для надання продуктів і послуг, які найкращим чином відповідають потребам ринку.

www.etherwan.com

Каталог продукції компанії EtherWAN Systems, Inc

 

                                                                  IEI logo

 

IEI Integration Corp., одна з провідних світових компаній-постачальників промислових комп'ютерів, особливу увагу приділяє системам на основі штучного інтелекту і периферійним мережевим обчисленням. Продукти IEI застосовуються в комп'ютерних програмах, таких як автоматизація виробництва, комп'ютерна телефонія, мережеві пристрої, системи безпеки, а також в таких областях, як AI, IoT (Інтернет речей), оборона, поліція, транспорт, базові станції зв'язку та медичне обладнання. IEI продовжує просувати свої брендові продукти, а також обслуговувати вертикальні ринки ODM, пропонуючи комплексні та професійні послуги.
 
IEI є партнером Intel, Microsoft, Amazon і пропонує повну інтелектуальну систему з різними опціями, включаючи типи апаратних пристроїв, різні операційні системи, безліч додатків, приватні / гібридні / загальнодоступні хмарні обчислення, а також зберігання даних і безпеку для розробки інтегрованих рішень.
 
IEI прагне досягти кінцевої мети Інтернету речей і штучного інтелекту, а також створити комфортні та зручні життєві простори для людей з використанням передових технологій.

www.ieiworld.com

Каталог продукції компанії IEI Integration Corp

                                                                  KeyTek logo

 

Key Technology була заснована в 2006 році і є компанією, що спеціалізується на виробництві вандалозахищених водонепроникних IP65 / IP66 / IP67 / IP68 промислових / медичних / військових клавіатур, трекболів, тачпадів, маніпуляторів типу миша і т. п.

Продукція широко використовується як

www.key-tek.cn

Каталог продукції компанії Key Technology

 


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems