Системи відеонагляду

Інтелектуальні системи безпеки і захисту грають важливу роль в забезпеченні безпеки людей; будь то завод, вокзал, багатолюдний парк або навіть пляж. Наша компанія пропонує широкий спектр продуктів, на базі яких працюють інтелектуальні системи безпеки, що використовують такі інструменти, як розпізнавання осіб і віртуальні огорожі.

Додатки інтелектуальної безпеки працюють за допомогою комбінації пристроїв AI Edge Computing і AIoT. Ці системи часто використовуються не тільки як статичні камери, але і як автономні роботи-охоронці, дрони або навіть розгортаються віддалені камери і пристрої спостереження. Комбінація мереж AIoT і платформ прикордонних обчислень дозволяє проводити аналіз в реальному часі, негайно повідомляючи персонал при виявленні проблеми. За допомогою таких програм, як Behavior Pattern Analysis, системи штучного інтелекту можуть виявляти потенційні загрози або уникати помилкових спрацьовувань, наприклад, в системах віртуальних огорож.

Ці системи можуть забезпечити робочі місця додатковим рівнем безпеки, гарантуючи, що робочі носять відповідне захисне спорядження, або спостерігаючи за втомою. Вони використовують розпізнавання осіб, щоб забезпечити інтелектуальний контроль доступу в закриті зони. Віртуальні огорожі можуть відстежувати зони, в яких можна / заборонено перебувати, і попереджати персонал про вторгнення. Об'єднавши ці системи разом, інтелектуальні системи безпеки можуть навіть попередити персонал, якщо людина зникла безвісти там, де вона повинна бути.


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems