Технічна підтримка

ТОВ Атлантіс пропонує сучасне передове обладнання для комп'ютерної автоматизації в різних галузях промисловості. Мета нашої компанії не просто швидко і в строк поставити вам обладнання, а допомогти вам вирішити оптимальним чином завдання, що стоїть перед вами. Основна мета нашої групи технічної підтримки саме в цьому.

supportМи надаємо передпродажні безкоштовні консультації по підбору необхідних для вирішення вашого завдання виробів. Більш ніж 20-ти річний досвід роботи на ринку промислової автоматизації дозволяє нам рекомендувати вам оптимальні на наш погляд рішення з найкращим співвідношенням технічних параметрів, ціни і якості.

Багаторічна співпраця з виробниками обладнання і їх відділами технічної підтримки дозволяє нам отримувати своєчасну допомогу від розробників і виробників обладнання. З низкою виробників в рамках договорів NDA (Non Distribution Agreement) наша компанія має доступ до більш докладної технічної документації, такої як принципові електричні схеми, розводка друкованих плат. Це дозволяє нам більш оперативно відповідати на ваші питання і вирішувати ваші проблеми.

В рамках технічної підтримки ми створили додаткові розділи нашого сайту, такі як Поширені запитання і Для розробників і конструкторів. Сподіваємося, для вас це буде корисно. Так само надаємо допомогу в оновленні прошивок System BIOS, VGA LCD BIOS, оновлення драйверів, надання додаткової технічної документації.


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems