Енергетика

Енергетика була одна з перших галузей промисловості, яка почала застосовувати цифрові технології. Цифрові і хмарні інструменти для управління даними, моніторингу обладнання та віддаленого обслуговування польового обладнання вже використовуються в енергетичній галузі. Але є багато можливостей - і, що більш важливо, гостра необхідність - для подальших інновацій та автоматизації. Таким чином, використання комп'ютерної автоматизації в енергетиці - це не разова ініціатива; це постійне прагнення, яке потребує постійних інвестицій та інновацій.

Energy solution

Технічне обслуговування обладнання з використанням промислового Інтернету Речей може забезпечити максимальну ефективність і безпеку обладнання і є фундаментальною частиною роботи енергетичних компаній. Компанії можуть застосовувати попереджуючий підхід до технічного обслуговування обладнання і використовувати профілактичне обслуговування, використовуючи поєднання Інтернету речей та автоматизації процесів. За допомогою автоматичного планування обслуговування і моніторингу стану обладнання в реальному часі можливо усунути будь-яку проблему до того, як вона призведе до виходу обладнання з ладу і до простою, а відповідно, і до збитків.

Энергетика

Використання сучасного обладнання, що задовольняє вимогам стандарту IEC 61850-3, для створення інформативних диспетчерських пунктів, віддаленого телеметричного обслуговування енергетичних підстанцій, найчастіше розташованих поза населеними пунктами, швидке усунення виникаючих аварійних ситуацій з точним аналізом причин їх виникнення, оптимальне управління передачею електроенергії в залежності від динамічного навантаження , оптимальна інтеграція джерел альтернативної поновлюваної енергії в існуючі мережі - ось далеко не повний перелік завдань, що вирішується за допомогою комп'ютерної автоматизації в промисловості, зокрема, в енергетиці, що дозволяють поліпшити надійність, якість, енергетичну та екологічну безпеку.


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems