Про компанію

Компанія ТОВ "АТЛАНТІС" (ATLANTIS Industrial Systems) заснована в 1997 році і є однією з провідних українських компаній - дистриб'юторів і системних інтеграторів устаткування, компонентів, системних і прикладних програмних засобів для комп'ютерної автоматизації.

   Головні напрямки діяльності:

1. Підбір, конфігурація, поставка і подальше технічне супроводження обладнання для систем промислової автоматизації, вбудованих і бортових систем, в тому числі обладнання для важких умов експлуатації, від провідних світових виробників:

 

Широкий ряд пропонованих виробів має розширений робочий температурний діапазон (від -40 ° С до + 85 ° С), ступінь захисту від навколишнього середовища IP65 / 68 і задовольняє вимогам стандартів MIL-STD-810, EN50155, IEC-60945, IACS E10, DNV 2.4 і ін.

 

2. Розробка і впровадження систем керування (АСУ ТП) і вимірювання "під ключ" в різних галузях промисловості з комплексною поставкою апаратно-програмних засобів і подальшим супроводом.

 

Компанія АТЛАНТІС має дистриб'юторські і партнерські угоди з низкою провідних світових фірм-виробників, таких як ADL Embedded Solutions Inc, AAEON Technology Inc, ARBOR Technology Corp., RTD Embedded Technologies, Inc., Connect Tech Inc., Acces I / O Products, Inc ., Axiomtek Co., Ltd, IEI Integration Corp., EtherWAN Systems, ICOP Technology, TOPSCCC Technology Co., Ltd, Key Technology Ltd, Neousys Technology і ін., із забезпеченням мінімальних термінів поставки і наданням якісної технічної та інформаційної підтримки.

Всі виробники продукції, пропонованої і застосовуваної нами, мають міжнародний сертифікат якості ISO 9001.

Перелік наших партнерів постійно оновлюється. Більш детальну і актуальну інформацію Ви можете отримати на сторінці Наші партнери.

 

Ключові принципи нашої роботи:

 

 • пропонуємо найбільш прогресивні рішення задач наших клієнтів;
 • даємо порівняльну характеристику запропонованого рішення з іншими можливими варіантами;
 • пропонуємо комплексне рішення для проекту замовника з урахуванням усіх специфічних вимог об'єкту застосування;
 • ведемо гнучку цінову політику (спеціальні знижки, кредитування тощо) для постійних клієнтів;
 • забезпечуємо безкоштовну, швидку і грамотну технічну підтримку, яка базується на високому професіоналізмі співробітників компанії та співробітництво з виробниками обладнання.

 

Наші основні переваги:

 

 • прямі офіційні контакти з виробниками продукції;
 • швидка індивідуальна доставка під замовлення, в тому числі одиничних тестових зразків;
 • неухильне виконання заздалегідь обумовлених термінів поставки обладнання;
 • швидка і грамотна технічна підтримка;
 • гнучка система знижок постійним клієнтам;
 • оптимальний підбір обладнання (характеристики / ціна / якість).

 

Неодмінна умова нашої роботи і успіху компанії - це плідна співпраця з нашими партнерами і замовниками в Україні та за її межами щодо забезпечення оптимального застосування, легкого впровадження і швидкого освоєння пропонованої продукції.

ТОВ «Атлантіс» є сертифікованим постачальником ДК «Укроборонпром» і має великий успішний досвід і тривалі терміни співпраці з рядом компаній, що входять до Державного Концерн «Укроборонпром», а так само компаній, що випускають високонадійне комп'ютерне обладнання для систем керування, вбудованих і бортових систем в різних галузях промисловості.

 

Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems