Автоматизація виробництва

Індустріальний світ змінюється і стає більш розумнішим з появою нових технологій, змінюючи ландшафт автоматизації і переходячи до наступної епохи, відомої зараз як Четверта промислова революція (Industry 4.0). Виробники шукають засоби збільшити рентабельність і якість продукції за рахунок підвищення продуктивності і зниження експлуатаційних витрат.

Industry 4.0

Сучасні тенденції автоматизації віддають перевагу концепції Connected або Smart Factory. Досягнення в області технологій підняли світ автоматизації на нову висоту. Тепер очікується, що комп'ютерні системи будуть спілкуватися і взаємодіяти один з одним з дуже невеликою участю людей. Постачальники та клієнти можуть відстежувати статуси своїх замовлень, автоматично виконувати запити, керувати своїми замовленнями, перевіряти рахунки і платежі в режимі реального часу. Також можна збирати і аналізувати цінні дані і технологічні параметри для майбутніх поліпшень в технології і алгоритміки управління технологічними процесами.

Продукти для автоматизації виробництва, які пропонує наша компанія, розроблені і виготовлені спеціально для задоволення потреб, що виникають у зв'язку з цими новими тенденціями. Наші партнери мають великий досвід проектування, розробки і виробництва сучасних промислових ПК, вбудовуваних систем, панельних ПК, з можливостями розширення каналів введення-виведення для задоволення вимог ринку, що розвивається, пов'язаного з Smart Factory. Пропоновані вироби мають широкі можливості настройки і розроблені з урахуванням гнучкості для різних топологій і варіантів зв'язку для підключення до інших периферійних пристроїв, датчиків і багато чому іншому. Ці системи можуть використовуватися для різних додатків в області автоматизації, таких як робототехніка, управління запасами, контроль якості, контроль складальної лінії і багато іншого. Вони призначені для підвищення продуктивності, ефективності, скорочення людських помилок і підвищення окупності інвестицій.

Промышленная автоматизация

Розвиток комп'ютерного обладнання, що вбудовується, постійно розширює межі того, що можна поліпшити на заводі. Розвиток галузі автоматизації багато в чому залежить від доступності та інвестиційних витрат на впровадження нових технологій. Хто знає - може бути, майбутнє автоматизації буде за справжніми еволюційними інноваціями, коли співпраця між машинами і людьми призводить до продукції найвищої якості, ефективній роботі та оптимальним цінностям для виробників, робочих і споживачів.

Промислова автоматизація - ключовий аспект глобальної обробній промисловості, і це просто необхідна умова для максимізації випуску, підвищення рентабельності та створення відчутною конкурентоспроможної вартості.


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems