GENE-CML5: компактне рішення з 10-го покоління Intel® Core ™

AAEON, лідер в області вбудованих рішень, анонсує субкомпактну плату GENE-CML5 3,5 дюйма з процесорами Intel® Core ™ 10-го покоління (раніше Comet Lake). GENE-CML5 поєднує в собі новітні обчислювальні технології і гнучкість, дозволяючи розробникам розгортати свої промислові програми та програми AI Edge наступного покоління.

GENE-CML5 представляє процесори Intel Core i3 / i5 / i7 10-го покоління з роз'ємом LGA1200, а також процесори Intel® Pentium® і Celeron® в субкомпактні форм-факторі 3,5 дюйма. Підтримуючи процесори з частотою ЦП до 4,4 ГГц, GENE-CML5 використовує сокет, що дозволяє розробникам і кінцевим користувачам легко підтримувати, масштабувати і оновлювати платформу в відповідності зі своїми вимогами до обробки. У поєднанні з пам'яттю DDR4 об'ємом 64 ГБ GENE-CML5 забезпечує високу швидкість обробки даних, яку можна порівняти з настільними системами. Крім того, набір мікросхем дозволяє використовувати переваги Intel vPro і Intel Active Management Technology (iAMT), забезпечуючи віддалений моніторинг і керування системою.

GENE-CML5 пропонує гнучкість і розширюваність для інтеграції в існуючі проекти і привносить міць AI Edge Computing в будь-який додаток. Плата має широкий набір введення-виведення, включаючи два порти USB3.2 Gen 2, чотири порти USB2.0 і два порти Gigabit LAN. Варіанти відображення включають роз'єми DP ++, VGA і LVDS.

Для розширюваності GENE-CML5 пропонує слот M.2 2280 M-Key, який може підтримувати модулі розширення AI, а також сховище NVMe. Крім того, користувачі мають доступ до розширення PCIe 3.0 (x4) з роз'ємом FPC. Інші варіанти зберігання включають два слота SATA III (6,0 Гбіт / с), що дозволяють збільшити обсяг сховища.

GENE-CML5 пропонує розробникам і користувачам продуктивність настільних комп'ютерів в компактному форм-факторі, що ідеально підходить для розгортання додатків AI Edge там, де вони необхідні. Завдяки провідної в галузі виробничої підтримки та послуг OEM / ODM від AAEON розробники можуть налаштовувати свої плати, включаючи схеми введення-виведення, відповідно до своїх потреб.


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems