BOXER-8253AI: гнучка платформа AI Edge на базі NVIDIA® Jetson Xavier ™

AAEON, провідний виробник обчислювальних рішень AI Edge, представляє BOXER-8253AI, останню в лінійці компактних захищених платформ AAEON на базі SoC NVIDIA® Jetson Xavier ™ NX. BOXER-8253AI заснований на популярній серії BOXER-825x і являє собою гнучку платформу, призначену для Інтернет та ще більшого числа додатків з входом HDMI, портами PoE PSE і перевагами гнучкої системи зберігання даних.

BOXER-8253AI має систему введення-виведення, призначену для забезпечення користувачів і розробників можливістю гнучкого розгортання для будь-якої програми. BOXER-8253AI привносить в платформу нові можливості з входом HDMI, дозволяючи розробникам і користувачам швидко додавати візуальний аналіз на основі штучного інтелекту до широкого спектру додатків, від систем спостереження NVR до рентгенівських сканерів контрольно-пропускних пунктів і медичних пристроїв. Крім того, BOXER-8253AI має два порти PoE PSE (802.3af), що забезпечують загальну потужність до 60 Вт для підключення і живлення таких пристроїв, як камери PoE або навіть пристрої PoE PD.

BOXER-8253AI оснащений SoC NVIDIA Jetson Xavier NX з шестиядерним 64-бітовим процесором ARM, 384 ядрами CUDA®, 48 тензорними ядрами і двома ядрами NVDIA, здатними запускати кілька нейронних мереж паралельно, забезпечуючи прискорення продуктивності обчислень до 21 TOPS. Система має 8 ГБ вбудованої пам'яті LPDDR4 і 16 ГБ вбудованої пам'яті eMMC, але також пропонує гнучке розширення сховища за допомогою слота microSD, слота для карти mSATA і відсіку для 2,5-дюймового SATA III (6,0 Гбіт / с), який легко налаштувати завдяки панелі швидкого доступу системи.

BOXER-8253AI забезпечує додаткову гнучкість завдяки своїм слотам розширення, включаючи Mini Card і слот M.2 2230. Разом вони пропонують підтримку бездротових інтерфейсів, включаючи модулі Bluetooth, Wi-Fi і 4G LTE. Його компактний промисловий дизайн також дозволяє BOXER-8253AI поміститися де завгодно і працювати при температурах від -15 ° C до 55 ° C без втрати продуктивності. Додаткова гнучкість введення-виведення досягається за рахунок чотирьох портів USB3.2 Gen 2, портів COM і DIO, призначених для підключення до широкого спектру і кількості датчиків, пристроїв управління і багато чому іншому.


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems