SRG-3352C: інтелектуальне рішення для пограничних мереж

AAEON, лідер в області рішень для периферійних обчислень, представляє систему шлюзу SRG-3352C Compact Edge для Інтернету Речей (IoT). SRG-3352C забезпечує надійні, економічні операції шлюзу з можливістю розширення і підтримує технологію бездротового зв'язку, призначені для швидкого розгортання граничних мереж в різних середовищах.

SRG-3352C заснований на характеристиках, довговічності і надійності попереднього шлюзу SRG-3352 Edge IoT, але з розширеною підтримкою більшої кількості підключень і бездротового зв'язку. Все це упаковано в компактний форм-фактор, що робить розгортання SRG-3352C ще простіше, забезпечуючи більш гнучке розгортання периферійних мереж.

Основою SRG-3352C є процесор Arm® Cortex-A8 800 МГц RISC. Цей інноваційний процесор знижує енергоспоживання системи, дозволяючи створити більш ефективну систему, що допомагає знизити витрати на електроенергію. Незважаючи на те, що вони досить потужні, щоб з'єднувати граничні мережі разом, низьке енергоспоживання може дозволити системі працювати від сонячної енергії або батарей. Це також усуває необхідність в спеціальних радіаторах, дозволяючи системі працювати при більш широких температурах, від 0 ° C до 60 ° C без втрати продуктивності.

SRG-3352C розроблений, щоб надати відмінну економічну платформу не тільки з невеликими початковими інвестиціями, але і з мінімальними довгостроковими витратами на обслуговування. Завдяки міцній конструкції і процесору Arm, система забезпечує стабільну і надійну роботу, знижуючи потребу в технічному обслуговуванні. Для підключення периферії до хмари SRG-3352C має вбудований Wi-Fi, а також підтримку 3G / 4G LTE і NB-IoT, що допомагає знизити витрати на смугу пропускання.

SRG-3352C є гнучкою платформу для підключення до широкого спектру вузлів і датчиків. Вбудовані інтерфейси включають два порти COM, два порти USB 2.0, два порти Gigabit Ethernet і слот розширення RS-232/422/485 для цифрового вводу-виводу, ізольованого RS-485, CANBus, Zigbee і підтримку бездротового зв'язку IO-Link. Для більш гнучкої установки пропонуються додаткові монтажні комплекти, включаючи кріплення на DIN-рейку і VESA, що ще більше спрощують розгортання SRG-3352C там, де це найбільше необхідно. SRG-3352C сумісний з популярними хмарними сервісами, включаючи AWS, Azure і Arm Pelion, або може бути налаштований для роботи з власною хмарною платформою клієнта.

 


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems