VPC-3350S: мобільний, гнучкий та легкий у налаштуванні вбудований комп'ютер для відеоспостереження

Мобільний мережевий відеореєстратор VPC-3350S являє собою гнучку та легку до налаштування платформу, створену для граничних обчислень в промислових і автомобільних додатках.

AAEON, лідер індустрії мобільних NVR-рішень, представляє нову мобільну NVR-систему - VPC-3350S. Оснащений процесорами Intel®, чотирма портами PoE та інноваційної модульною конструкцією, вбудований комп'ютер VPC-3350S надає клієнтам гнучку і економічну систему.

Мобільний мережевий відеореєстратор VPC-3350S надає користувачам гнучкість і індивідуальне налаштування, починаючи з процесора. У стандартній комплектації VPC-3350S оснащений процесором Intel® Atom® x5 E3940 (раніше Apollo Lake). Користувачі можуть вибрати більш потужні процесори, включаючи Pentium® N4200, Celeron® N3350 і Atom® x7 E3950.

Основна особливість VPC-3350S - чотири порти Gigabit Ethernet PoE з навантажувальною здатністю до 60 Вт. Крім того, VPC-3350S пропонує користувачам можливість розширення до чотирьох слотів для карт mPCIe, що дозволяє системі масштабуватися відповідно до потреб проекту. VPC-3350S може підтримувати модуль AI Core X, забезпечуючи обчислювальну потужність Intel® Movidius ™ Myriad ™ X VPU. VPC-3350S також має міцну конструкцію з пасивним охолодженням і діапазоном робочих температур від -20 ° C до 70 ° C.

Завдяки інноваційній модульної конструкції VPC-3350S доступний в двох конфігураціях: компактний промисловий VPC-3350S і бортовий VPC-3350S. Промисловий мобільний NVR VPC-3350S має компактний форм-фактор, розроблений для вбудованих додатків. Промисловий варіант VPC-3350S пропонує багатий набір функцій вводу-виводу, що дозволяють його легко інтегрувати в якості контролера машини або в додатках машинного зору, таких наприклад, як розпізнавання номерних знаків.

Бортовий варіант VPC-3350S пропонує ті ж функції, що і промисловий варіант, але з додатковими функціями, такими як вбудований GPS і G-Sensor, CANbus і широкий діапазон вхідної робочої напруги від 9 до 36 В. Що найбільш важливо, бортовий варіант VPC- 3350S має вхід сигналу запалювання, що дозволяє йому отримати сертифікат E-MARK, забезпечуючи користувачам спокій, знаючи, що система не розряджає і не пошкоджує акумулятори автомобіля.

На додаток до цих двох конфігурацій, модульна конструкція надає клієнтам широкий спектр можливостей настройки. Клієнти можуть вибрати різні конфігурації введення / виведення, вбудовані AI-модулі або навіть вхідну напругу живлення до 72В або 110В. Модульна конструкція також означає більш швидке розгортання і більш швидке впровадження при менших витратах, що дозволяє швидше втілити ваш проект в життя, не турбуючись про перевищення бюджету.


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems