EmETXe-a10M0 COM Express® Compact Type 6 модуль на базі AMD Ryzen ™ V1000 SoC

ARBOR Technology, провідний постачальник вбудованих систем промислової автоматизації, оголошує про випуск модуля EmETXe-a10M0 COM Express Compact Type 6.

Модуль заснований на процесорах AMD Ryzen ™ Embedded V1000 SOC (System-on-Chip). Сімейство V1000 поєднує високу продуктивність сучасного процесора Zen з графічним процесором Vega в інтегрованому рішенні SoC, забезпечуючи нові рівні продуктивності обчислень і графіки для сучасних вбудованих систем. Чудові можливості обробки графіки і мультимедіа роблять EmETXe-a10M0 ідеальним для таких додатків, як ігри в цифровому казино, медичні дисплеї, тонкі клієнти, промислові контролери і для додатків в інфраструктурі зв'язку.

Процесор AMD Ryzen ™ Embedded V1000 SOC на модулях COM Express Compact призначений для вбудованих додатків з низьким енергоспоживанням. Він забезпечує більш високу продуктивність на ват при більш низькій розрахункової теплової потужності (TDP). Вбудований графічний процесор AMD Radeon ™ «Vega» підтримує DirectX® 12 і OpenGL 4.6 для швидкого відображення 2D і 3D зображень. OpenCL 2.1 також підтримується. Діапазон доступних графічних інтерфейсів включає двоканальні LVDS / три порти DDI або DisplayPort / три порти DDI для прямого керування чотирма незалежними дисплеями.

Багаті функції введення / виводу включають кілька портів USB 3.1 і USB 2.0, вісім ліній PCI Express x1 Gen 3, два порти SATA 6 Гбіт / с і інтерфейс Gigabit Ethernet. Завдяки широкому діапазону вхідної напруги від 5 до 20 В є можливість уникнути необхідності в додатковому перетворенні напруги живлення. Крім того, EmETXe-a10M0 підтримує TPM 2.0 для забезпечення підвищеної безпеки вбудованих систем.

 


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2023 ATLANTIS Industrial Systems