Neousys Technology представляє нову платформу логічного висновку Nuvo-7166GC Edge AI на основі прискорювачів обчислень NVIDIA

Neousys Technology, провідний в галузі постачальник захищених вбудованих систем, анонсує нову платформу інтелектуального логічного висновку Nuvo-7166GC, засновану на графічних процесорах NVIDIA® T4, для високопродуктивного прикордонного інтелектуального логічного аналізу. Здатність обробляти локалізовані дані гарантує час відгуку і може значно скоротити обсяг даних, що завантажуються в хмару.

Прикордонна обчислювальна платформа NVIDIA простягається від енергозберігаючих серверів NVIDIA Jetson Nano до повнофункціональних серверів NVIDIA T4. Nuvo-7166GC є лідируючою платформою логічного висновку AI, що складається з запатентованою технологією касетних модулів Neousys, що забезпечує оптимізоване охолодження графічних процесорів NVIDIA T4 для забезпечення стабільної роботи системи в жорстких умовах. У касетному модулі також є додатковий слот PCIe x16 для встановлення другої додаткової картки для більшої гнучкості застосувань.

Використовуючи переваги графічних процесорів NVIDIA T4, Nuvo-7166GC від Neousys Technology, розроблений для просунутих додатків прискорення виведення, таких як голос, відео, зображення і рекомендації. Система пропонує швидкість обчислень до 65 TFLOPS  FP16 і 130 TOP в INT8 для додатків логічного висновку в реальному часі.

Система встановлена в міцний промисловий корпус розміром всього 240 мм (Ш) х 225 мм (Д) х 111 мм (В) і практично не має обмежень для монтажу, в порівнянні з традиційними високопродуктивними серверними платформами.

Система може поєднувати в собі інтерфейс GbE / PoE, інтерфейс USB 3.1 Gen2 / Gen1 і додатковий фрейм-граббер CameraLink / CoaXPress для отримання зображень і додатків для візуального дослідження об'єктів на основі глибокого навчання.

Компактні розміри роблять Nuvo-7166GC ідеальним для медичних застосувань, дозволяючи використовувати продуктивність графічного процесора NVIDIA T4 для отримання медичних зображень на основі глибокого навчання для надання діагностичних даних. Завдяки численним технологіям введення-виведення для підвищення загальної гнучкості, функціональності і продуктивності системи, Nuvo-7166GC на базі NVIDIA T4 відрізняється від інших серверних конструкцій. Це ідеальна платформа для інтелектуального аналізу AI для просунутих додатків.


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2021 ATLANTIS Industrial Systems