Одноплатний комп'ютер формату 3,5 дюйма GENE-APL7: потужний інструмент для дослідження вакцин

3,5-дюймова субкомпактна плата GENE-APL7 від AAEON Technology використовується в медичних дослідженнях для розробки методів лікування і вакцин для триваючої пандемії COVID-19.

Оскільки число випадків захворювання коронавірусів 19 (COVID-19) продовжує зростати з кожним днем, медичні дослідники невпинно працюють над розробкою методів лікування і вакцини. Наприклад, в Сполучених Штатах розробники біотехнологій впроваджують пристрої для аналізу крові і вірусів, щоб допомогти у вирішенні цієї життєво важливої ​​задачі. Багато з цих машин використовують одноплатний комп'ютер GENE-APL7 від AAEON, щоб забезпечити чіткі і точні результати для медичних дослідників.

Медичні експерти вважають, що через складну природи нового вірусу розробка вакцини для COVID-19 може зайняти тривалий час. Вірус SARS-CoV-2, відповідальний за захворювання, постійно розвивається. Оскільки поширення цієї хвороби неможливо утримати в багатьох країнах і регіонах, медичні дослідники борються з часом.

Тестування нових ліків, особливо при розробці вакцин, вимагає ретельного моніторингу крові піддослідних для виявлення вироблення антитіл і реакції на вірусні агенти. Спеціальне медичне обладнання та інструменти, які використовуються для аналізу крові і вірусів, необхідні для прискорення процесу, забезпечуючи при цьому важливу і точну інформацію. Кілька розробників такого обладнання в США прийняли рішення використовувати процессорную плату GENE-APL7 для в своїх пристроях для лабораторних досліджень.

3,5-дюймова субкомпактних плата GENE-APL7 забезпечує необхідну обчислювальну потужність і гнучкість, достатню для вирішення поставленого завдання. Незважаючи на невеликий розмір, що полегшує вбудовування одноплатного комп'ютера до медичного обладнання, GENE-APL7 може бути розширений для підтримки до 10 USB-портів і 11 COM-портів, що дозволяє йому взаємодіяти з декількома тестуючими пристроями для аналізу зразків. Завдяки низькому енергоспоживанню і високопродуктивним процесорам Intel® GENE-APL7 може бути вбудована в пристрої без використання вентилятора, що підвищує надійність, запобігаючи вплив забруднень на плату. GENE-APL7 підтримує кілька відеовиходів, включаючи eDP і VGA з підтримкою 4K HD, надаючи дослідникам чітке зображення зразків вірусів для більш точного аналізу.

«Оскільки число інфікованих людей продовжує швидко рости, розробка ефективних вакцин і методів лікування має вирішальне значення для успіху в боротьбі з пандемією. Завдяки тому, що одноплатний комп'ютер GENE-APL7 інтегрований в обладнання для аналізу і тестування крові наших клієнтів, у медичних дослідників є ще один життєво важливий інструмент для досягнення цієї важливої ​​мети », - сказав Алан Лан (Alan Lan), менеджер по продукту в підрозділі вбудованих обчислень AAEON.


Політика конфіденційності

Copyright © 1997-2024 ATLANTIS Industrial Systems